سوال:  اینستابات تلرسام کارش چیه؟

جواب:  برنامه ما یک ربات اینستاگرام برای افزایش واقعی تعداد فالوور هست، ربات روی یک سری تگ ها، موقعیت های جغرافیایی یا فالوور های کاربران دیگر تنظیم می شود و برای شما فالوور از این لیست جمع می کند، روش کار به این صورت می باشد که ربات با لایک کردن، کامنت گزاشتن و فالو کردن مخاطبین آنها را به صفحه شما جذب میکنه . تمام تنظیمات دست خودتان می باشد و هر طور که دوست داشته باشید می توانید ربات را برنامه ریزی و کنترل کنید‌، علاوه بر این ها ربات قابلیت این را دارد که به محض این که کاربر جدیدی شما را فالوو کرد برایش یک دایرکت تشکر و خوش آمد ارسال کند و صفحه و کسب و کارتان را معرفی نماید . همچنین از داخل سایت می توانید پست با زمان بندی روی صفحه اینستاگرامتان ارسال کنید یا پست یک صفحه دیگر را repost کنید .

سوال:  چرا لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن کاربران دیگر برای جذب فالوور جواب می دهد؟

جواب:  بهترین راه برای پیدا کردن فالوور برقراری ارتباط با کاربران جدید است، ولی چه کسی وقت این کار را دارد؟، ربات ما به صورت اتوماتیک و شبانه روزی این وظیفه را برای شما به عهده می گیرد و هر روز با سیلی از کاربران جدید روبرو خواهید بود .

سوال:  آیا فالوور هایی که برنامه جمع می کند واقعی هستند؟

جواب:  بله، صد در صد، بر خلاف سایت های فروش فالوور که فالوور های تقلبی ( اکانت های از پیش ساخته شده و غیر فعال) به شما ارایه می دهند، ربات ما فالوور های ۱۰۰٪ واقعی و فعال برای شما جمع آوری می کند.

سوال:  آیا درگاه بانکی پرداخت آنلاین دارید؟

جواب:  بله، به راحتی می توانید با استفاده از درگاه کاملا اتوماتیک اکانت خود را شارژ کنید .

سوال:  آیا استفاده از اینستابات تلرسام بی خطر است؟

جواب:  درصورت استفاده صحیح و رعایت توصیه های امنیتی ذکر شده در این صفحه، بله ( عدم افزایش سرعت ناگهانی، نگذاشتن کامنت تبلیغاتی، استفاده از تگ های فارسی و … ) .

سوال:  اکانت در چه وضعیتی شروع به کار کند؟

جواب:  برای شروع کار حتما‌!!! باید یک هفته از ثبت نام اکانت شما گذشته باشد، عکس پروفایل داشته باشید، ۶ عکس در اکانت خود آپلود کنید و با سرعت کم شروع به کار کرده و طی چند روز سرعت را به متوسط و زیاد افزایش دهید.

سوال:  آیا می توانم زمانی که ربات روشن است با اکانتم کار کنم .

جواب:  ما شدیدا توصیه می کنیم در هنگام روشن بودن ربات از هرگونه فعالیت بجز چک کردن صفحه اصلی پروفایلتان خود داری کنید .

سوال:  منظور از محدودیت سرعت اینستاگرام چیست؟

جواب:  اینستاگرام فعالیت اکانت ها را محدود می کند، به این صورت که شما نمی توانید در یک روز بیش از یک مقدار کامنت، لایک و فالو کنید، برنامه ما برای رد نشدن از این محدودیت ها و جلوگیری از خطر های احتمالی برنامه ما با سه سرعت متفاوت کار می کند، کم، متوسط و زیاد که اکیدا بایستی در روز های اول کار با سیستم از سرعت کم استفاده کنید و طی چند روز سرعت را به مرحله بعد افزایش دهید .

سوال:  چه زمانی از سرعت زیاد استفاده کنم؟

جواب:  افزایش سرعت به زیاد باید بعد از گذشتن از مرز ۳۰۰۰ فالوور واقعی و فعال انجام گیرد، و بایستی طی چند هفته استفاده از سرعت های کم و سپس متوسط در صورت خاموش نشدن گزینه های تنظیمات به طور خودکار سرعت را با احتیاط به زیاد افزایش دهید .

سوال:  آیا نیاز به روشن نگه داشتن کامپیوتر خود دارم؟

جواب:  خیر، ربات را تنظیم کنید دکمه روشن کردن را بزنید و ربات به صورت شبانه روزی بدون نیاز به حضور شما کار خواهد کرد.

سوال:  ربات چگونه تعداد فالوور های من را افزایش می دهد؟

جواب:  ربات ما به صفحات کاربران تنظیم شده شما ( بر اساس تگ ها، موقعیت های جغرافیایی و کاربران هدف ) رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند و همچنین کاربران جدیدی را فالو می کند، با این کار، کاربران جدید شروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالوور های شما افزایش خواهد یافت !

سوال:  احساس می کنم سرعت برنامه خیلی کند شده، چه کار کنم؟

جواب:  احتمالا تگ ها، موقعیت های جغرافیایی یا کاربران هدف خوبی را انتخاب نکرده اید یا اینکه تمام پست های منابع فعالیتان را لایک و کامنت گذاری کرده اید . بهتر است هدف های جدیدی را برای ربات مشخص کنید و ربات را ریستارت کنید .

سوال:  چه تگهایی را انتخاب کنم؟

جواب:  تگ های شما باید حتما فارسی یا فینگیلیش باشند تا از ارسال کامنت/لایک برای کاربران خارجی جلوگیری شود (باعث ارسال گزارش اسپم توسط آنها برای شما میشود)، سعی کنید از تگ هایی با تعداد پست بالا و آپدیت بالا استفاده کنید .

سوال:  چه مکان های جغرافیایی را انتخاب کنم؟

جواب:  حتما مکان های جغرافیایی داخل کشور را انتخاب کنید تا از ارسال کامنت/لایک برای کاربران خارجی جلوگیری شود (باعث ارسال گزارش اسپم توسط آنها برای شما میشود)، سعی کنید از مکان های جغرافیایی شلوغ استفاده کنید .

سوال:  چجور کامنت هایی انتخاب کنم؟

جواب:  اول از همه از ارسال کامنت تبلیغاتی و بی معنی که باعث دریافت گزارش اسپم می شوند خودداری کنید، کامنت های مثبت دو کلمه ای به زبان فارسی به لیست اضافه کنید که برای اکثر پست ها مناسب باشند.